cakraz-pasha-mote-1.jpg
cakraz-pasha-mote-4.jpgpasha-motel-cakraz-banyo-2.jpgcakraz-pasha-mote-3.jpgcakraz-pasha-mote-5.jpgcakraz-pasha-mote-7.jpgcakraz-pasha-mote-8.jpgcakraz-pasha-mote-9.jpgcakraz-pasha-mote-11.jpgcakraz-pasha-mote-6.jpgcakraz-pasha-mote-12.jpgcakraz-pasha-mote-13.jpgpasha-motel-cakraz-banyo-1.jpg

Palmiye Motel

Palmiye Motel işletmesi km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için Çakrazşeyhler Köyü Yolu, 74310 Çakrazşeyhler/Amasra/Bartın, Türkiye koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 yorum


İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.

Açıklamalar

BU OTELİN YILLIK ÜCRETİ “MUSTAFA KAYPAK” tarafından ödenmediği için durdurulmuştur.

Palmiye Motel & Cafe  – (Çakraz / Amasra)

Palmiye Otel Çakraz Tatil Köyünde deniz manzaralı odalar ve cafesiyle hizmetinizde. Çakraz Plajına sıfır konumlanan motelimizde denizin ve Çakraz Sahilinin esintisini içinizde hissedeceksiniz.

  • Üyelik Başlangıcı: 26 Ekim 2013

26 Ekim 2013

konaklanabilir fena otel değil çakraz küçük bir yer otel ve pansiyon bulmak biraz zor oluyor açıkçası kaliteli konaklama yeri anlamında. Otel fiyatları da her sezon farklılık gösteriyor, geçtiğimiz yaz amasra’da 1 gün konakladıktan sonra karar alıp çakraz’a geçtik yani plaj çok güzel otelde fena değildi. mekandaki diğer işletmelerinde pek farkı olduğunu sanmıyorum.

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

Safranbolu Reklam Batı Karadeniz Turizm